5022-203J
API DelevanAPI Delevan
5022-203J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-203J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-203J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-203J
Številka dela 5022-203J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 62534 pcs Podatkovni list 5022-203J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 75 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-203J TR 800
DN2291TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 20µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 20µH Unshielded Inductor 372mA 2.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Trenutna ocena 372mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-202H
5022-202H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2UH 675MA 800 MOHM SMD
Na zalogi: 39088 pcs
Prenesi: 5022-202H.pdf
RFQ
5022-203F
5022-203F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 21663 pcs
Prenesi: 5022-203F.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM
Prenesi: 5022-221F.pdf
Opis: FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
Prenesi: 5022-204H.pdf
5022-203G
5022-203G
Prenesi: 5022-203G.pdf
Prenesi: 5022-202G.pdf
5022-202J
5022-202J
Prenesi: 5022-202J.pdf
Prenesi: 5022-204J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%