5022-201H
API DelevanAPI Delevan
5022-201H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-201H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM
Podatkovni listi: 5022-201H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-201H
Številka dela 5022-201H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 45216 pcs Podatkovni list 5022-201H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-201H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 200nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 475MHz
natančen opis 200nH Unshielded Inductor 2.79A 47 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Trenutna ocena 2.79A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-184F
5022-184F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM
Na zalogi: 16896 pcs
Prenesi: 5022-184F.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM
Na zalogi: 19378 pcs
Prenesi: 5022-201F.pdf
RFQ
5022-202H
5022-202H
Opis: FIXED IND 2UH 675MA 800 MOHM SMD
Prenesi: 5022-202H.pdf
Opis: FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD
5022-202G
5022-202G
Prenesi: 5022-202G.pdf
5022-201J
5022-201J
Prenesi: 5022-201J.pdf
Prenesi: 5022-184J.pdf
Prenesi: 5022-184G.pdf
Prenesi: 5022-184H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%