5022-134J
API DelevanAPI Delevan
5022-134J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-134J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 130UH 250MA 5.45 OHM
Podatkovni listi: 5022-134J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-134J
Številka dela 5022-134J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 130UH 250MA 5.45 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 67699 pcs Podatkovni list 5022-134J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-134J TR 800
DN2311TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 130µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 8.5MHz natančen opis 130µH Unshielded Inductor 250mA 5.45 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.45 Ohm Max Trenutna ocena 250mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-151G
5022-151G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD
Na zalogi: 25272 pcs
Prenesi: 5022-151G.pdf
RFQ
5022-151J
5022-151J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 63321 pcs
Prenesi: 5022-151J.pdf
RFQ
5022-151F
5022-151F
Prenesi: 5022-151F.pdf
Opis: FIXED IND 130UH 250MA 5.45 OHM
Prenesi: 5022-134G.pdf
5022-134H
5022-134H
Prenesi: 5022-134H.pdf
Opis: FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Prenesi: 5022-133J.pdf
Prenesi: 5022-134F.pdf
Prenesi: 5022-133H.pdf
Opis: FIXED IND 1.5UH 855MA 500 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%