5022-133J
API DelevanAPI Delevan
5022-133J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-133J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-133J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-133J
Številka dela 5022-133J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 68854 pcs Podatkovni list 5022-133J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-133J TR 800
DN2287TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 13µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 13µH Unshielded Inductor 520mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Trenutna ocena 520mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-132G
5022-132G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.3UH 875MA 480 MOHM
Na zalogi: 22748 pcs
Prenesi: 5022-132G.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Na zalogi: 27131 pcs
Prenesi: 5022-133G.pdf
RFQ
5022-134J
5022-134J
Opis: FIXED IND 130UH 250MA 5.45 OHM
Prenesi: 5022-134J.pdf
Prenesi: 5022-132J.pdf
5022-133F
5022-133F
Prenesi: 5022-133F.pdf
5022-133H
5022-133H
Prenesi: 5022-133H.pdf
Prenesi: 5022-134F.pdf
Opis: FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD
Prenesi: 5022-134H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%