5022-133H
API DelevanAPI Delevan
5022-133H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-133H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022-133H.pdf2.5022-133H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-133H
Številka dela 5022-133H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41494 pcs Podatkovni list 1.5022-133H.pdf2.5022-133H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-133H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 13µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 13µH Unshielded Inductor 520mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost -