4590R-472J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590R-472J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-472J
Številka dela 4590R-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31263 pcs Podatkovni list 4590R-472J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-472J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 9.11A 8 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 9.11A Tok - nasičenost 7.5A
Podobni izdelki
4590R-396J
4590R-396J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39MH 150MA 29.7 OHM TH
Na zalogi: 35033 pcs
Prenesi: 4590R-396J.pdf
RFQ
4590R-474J
4590R-474J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH
Na zalogi: 34982 pcs
Prenesi: 4590R-474J.pdf
RFQ
4590R-473K
4590R-473K
Opis: FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH
Prenesi: 4590R-473K.pdf
4590R-473J
4590R-473J
Prenesi: 4590R-473J.pdf
4590R-474K
4590R-474K
Prenesi: 4590R-474K.pdf
4590R-394J
4590R-394J
Opis: FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM
Prenesi: 4590R-394J.pdf
4590R-472K
4590R-472K
Opis: FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
Prenesi: 4590R-472K.pdf
4590R-394K
4590R-394K
Prenesi: 4590R-394K.pdf
4590R-395J
4590R-395J
Opis: FIXED IND 3.9MH 480MA 2.84 OHM
Prenesi: 4590R-395J.pdf
4590R-475J
4590R-475J
Opis: FIXED IND 4.7MH 415MA 3.79 OHM
Prenesi: 4590R-475J.pdf
4590R-396K
4590R-396K
Prenesi: 4590R-396K.pdf
4590R-395K
4590R-395K
Prenesi: 4590R-395K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%