4590R-394J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-394J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM
Podatkovni listi: 4590R-394J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-394J
Številka dela 4590R-394J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31850 pcs Podatkovni list 4590R-394J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-394J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 390µH Unshielded Wirewound Inductor 1.52A 288 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 288 mOhm Max
Trenutna ocena 1.52A Tok - nasičenost 880mA
Podobni izdelki
4590R-395J
4590R-395J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9MH 480MA 2.84 OHM
Na zalogi: 37319 pcs
Prenesi: 4590R-395J.pdf
RFQ
4590R-394K
4590R-394K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM
Na zalogi: 21573 pcs
Prenesi: 4590R-394K.pdf
RFQ
4590R-396K
4590R-396K
Opis: FIXED IND 39MH 150MA 29.7 OHM TH
Prenesi: 4590R-396K.pdf
4590R-336K
4590R-336K
Opis: FIXED IND 33MH 160MA 25.7 OHM TH