4590R-474J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-474J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590R-474J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-474J
Številka dela 4590R-474J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34982 pcs Podatkovni list 4590R-474J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-474J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 393 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 393 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost 800mA
Podobni izdelki
4590R-476K
4590R-476K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47MH 140MA 33.7 OHM TH
Na zalogi: 39624 pcs
Prenesi: 4590R-476K.pdf
RFQ
4590R-472K
4590R-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
Na zalogi: 25506 pcs
Prenesi: 4590R-472K.pdf
RFQ
4590R-396K
4590R-396K
Opis: FIXED IND 39MH 150MA 29.7 OHM TH
Prenesi: 4590R-396K.pdf
4590R-474K
4590R-474K
Opis: FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH