4590R-154J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-154J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.27A 129 MOHM
Podatkovni listi: 4590R-154J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-154J
Številka dela 4590R-154J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.27A 129 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32671 pcs Podatkovni list 4590R-154J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-154J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 2.27A 129 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 129 mOhm Max
Trenutna ocena 2.27A Tok - nasičenost 1.4A
Podobni izdelki
4590R-125K
4590R-125K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2MH 825MA 977 MOHM