4590R-183J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 5.49A 22 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590R-183J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-183J
Številka dela 4590R-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 5.49A 22 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39872 pcs Podatkovni list 4590R-183J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4590R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-183J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 5.49A 22 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Trenutna ocena 5.49A Tok - nasičenost 3.9A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4590R-155K
4590R-155K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5MH 750MA 1.18 OHM
Na zalogi: 24748 pcs
Prenesi: 4590R-155K.pdf
RFQ
4590R-186J
4590R-186J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18MH 210MA 14.8 OHM TH
Na zalogi: 34222 pcs
Prenesi: 4590R-186J.pdf
RFQ
4590R-184J
4590R-184J
Opis: FIXED IND 180UH 2.105A 150 MOHM
Prenesi: 4590R-184J.pdf
4590R-156K
4590R-156K
Opis: FIXED IND 15MH 250MA 10.7 OHM TH
Prenesi: 4590R-156K.pdf
4590R-184K
4590R-184K
Prenesi: 4590R-184K.pdf
4590R-185K
4590R-185K
Opis: FIXED IND 1.8MH 665MA 1.5 OHM TH
Prenesi: 4590R-185K.pdf
4590R-154K
4590R-154K
Opis: FIXED IND 150UH 2.27A 129 MOHM
Prenesi: 4590R-154K.pdf
4590R-183K
4590R-183K
Opis: FIXED IND 18UH 5.49A 22 MOHM TH