4590R-153J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590R-153J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-153J
Številka dela 4590R-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36624 pcs Podatkovni list 4590R-153J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-153J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 5.76A 20 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 5.76A Tok - nasičenost 4.3A
Podobni izdelki
4590R-125J
4590R-125J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2MH 825MA 977 MOHM
Na zalogi: 30349 pcs
Prenesi: 4590R-125J.pdf
RFQ
4590R-125K
4590R-125K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 42749 pcs
Prenesi: 4590R-125K.pdf
RFQ
4590R-126J
4590R-126J
Opis: FIXED IND 12MH 265MA 9.34 OHM TH
Prenesi: 4590R-126J.pdf
4590R-156J
4590R-156J
Opis: FIXED IND 15MH 250MA 10.7 OHM TH
Prenesi: 4590R-156J.pdf
4590R-153K
4590R-153K
Opis: FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH
Prenesi: 4590R-153K.pdf
4590R-154K
4590R-154K
Opis: FIXED IND 150UH 2.27A 129 MOHM
Prenesi: 4590R-154K.pdf
4590R-155K
4590R-155K
Opis: FIXED IND 1.5MH 750MA 1.18 OHM
Prenesi: 4590R-155K.pdf
4590R-124J
4590R-124J
Opis: FIXED IND 120UH 2.43A 113 MOHM
Prenesi: 4590R-124J.pdf
4590R-123K
4590R-123K
Opis: FIXED IND 12UH 6.07A 18 MOHM TH
Prenesi: 4590R-123K.pdf
4590R-154J
4590R-154J
Prenesi: 4590R-154J.pdf
4590R-126K
4590R-126K
Prenesi: 4590R-126K.pdf
4590R-155J
4590R-155J
Prenesi: 4590R-155J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%