4590R-124J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-124J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 2.43A 113 MOHM
Podatkovni listi: 4590R-124J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-124J
Številka dela 4590R-124J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 2.43A 113 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39310 pcs Podatkovni list 4590R-124J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-124J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 2.43A 113 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 113 mOhm Max
Trenutna ocena 2.43A Tok - nasičenost 1.6A