4590-394J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-394J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM
Podatkovni listi: 4590-394J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-394J
Številka dela 4590-394J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39077 pcs Podatkovni list 4590-394J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-394J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 390µH Unshielded Wirewound Inductor 1.52A 288 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 288 mOhm Max
Trenutna ocena 1.52A Tok - nasičenost 880mA
Podobni izdelki
4590-396K
4590-396K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39MH 150MA 29.7 OHM TH
Na zalogi: 39752 pcs
Prenesi: 4590-396K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 9.75A 7 MOHM TH
Na zalogi: 50659 pcs
Prenesi: 4590-392K.pdf
RFQ
4590-393J
4590-393J
Opis: FIXED IND 39UH 4.63A 31 MOHM TH
Prenesi: 4590-393J.pdf
Opis: FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
Prenesi: 4590-472J.pdf
Opis: FIXED IND 33MH 160MA 25.7 OHM TH
Opis: FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM
Opis: FIXED IND 3.9MH 480MA 2.84 OHM