4590-392J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-392J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 9.75A 7 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-392J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-392J
Številka dela 4590-392J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 9.75A 7 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39742 pcs Podatkovni list 4590-392J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-392J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 9.75A 7 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max
Trenutna ocena 9.75A Tok - nasičenost 8.2A
Podobni izdelki
4590-394K
4590-394K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM
Na zalogi: 44730 pcs
Prenesi: 4590-394K.pdf
RFQ
4590-393J
4590-393J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 4.63A 31 MOHM TH
Na zalogi: 34921 pcs
Prenesi: 4590-393J.pdf
RFQ
Prenesi: 4590-393K.pdf
Opis: FIXED IND 3.3MH 510MA 2.53 OHM
Opis: FIXED IND 33MH 160MA 25.7 OHM TH
Opis: FIXED IND 3.9UH 9.75A 7 MOHM TH
Opis: FIXED IND 3.9MH 480MA 2.84 OHM
Prenesi: 4590-395J.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 1.61A 257 MOHM