4590-334J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-334J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.61A 257 MOHM
Podatkovni listi: 4590-334J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-334J
Številka dela 4590-334J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 1.61A 257 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34708 pcs Podatkovni list 4590-334J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-334J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.61A 257 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 257 mOhm Max
Trenutna ocena 1.61A Tok - nasičenost 950mA
Podobni izdelki
4590-335J
4590-335J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3MH 510MA 2.53 OHM
Na zalogi: 36730 pcs
Prenesi: 4590-335J.pdf
RFQ
4590-334K
4590-334K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 1.61A 257 MOHM
Na zalogi: 41794 pcs
Prenesi: 4590-334K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 33MH 160MA 25.7 OHM TH
Prenesi: 4590-336K.pdf