4590-333J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4590-333J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 4.87A 28 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-333J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-333J
Številka dela 4590-333J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 4.87A 28 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33295 pcs Podatkovni list 4590-333J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4590
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-333J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 4.87A 28 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Trenutna ocena 4.87A Tok - nasičenost 2.9A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4590-276J
4590-276J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27MH 170MA 22.7 OHM TH
Na zalogi: 30543 pcs
Prenesi: 4590-276J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7MH 560MA 2.13 OHM
Na zalogi: 34488 pcs
Prenesi: 4590-275J.pdf
RFQ
4590-276K
4590-276K
Prenesi: 4590-276K.pdf
Opis: FIXED IND 33MH 160MA 25.7 OHM TH
Opis: FIXED IND 33UH 4.87A 28 MOHM TH
Prenesi: 4590-333K.pdf
Opis: FIXED IND 270UH 1.715A 226 MOHM
Opis: FIXED IND 3.3MH 510MA 2.53 OHM
Opis: FIXED IND 330UH 1.61A 257 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%