4590-274J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-274J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 1.715A 226 MOHM
Podatkovni listi: 4590-274J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-274J
Številka dela 4590-274J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 1.715A 226 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35919 pcs Podatkovni list 4590-274J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-274J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 1.715A 226 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 226 mOhm Max
Trenutna ocena 1.715A Tok - nasičenost 1.1A
Podobni izdelki
4590-275J
4590-275J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7MH 560MA 2.13 OHM
Na zalogi: 34488 pcs
Prenesi: 4590-275J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 4.87A 28 MOHM TH
Na zalogi: 33295 pcs
Prenesi: 4590-333J.pdf
RFQ
4590-273K
4590-273K
Opis: FIXED IND 27UH 5.15A 25 MOHM TH
Prenesi: 4590-273K.pdf
Opis: FIXED IND 270UH 1.715A 226 MOHM
Prenesi: 4590-274K.pdf
Opis: FIXED IND 2.2MH 615MA 1.76 OHM
Opis: FIXED IND 22MH 190MA 18 OHM TH
Opis: FIXED IND 27MH 170MA 22.7 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%