4590-273J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4590-273J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 5.15A 25 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-273J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-273J
Številka dela 4590-273J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 5.15A 25 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36159 pcs Podatkovni list 4590-273J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4590
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-273J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Unshielded Wirewound Inductor 5.15A 25 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 5.15A Tok - nasičenost 3.2A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4590-274J
4590-274J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 1.715A 226 MOHM
Na zalogi: 35919 pcs
Prenesi: 4590-274J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7MH 560MA 2.13 OHM
Na zalogi: 34488 pcs
Prenesi: 4590-275J.pdf
RFQ
4590-274K
4590-274K
Prenesi: 4590-274K.pdf
Opis: FIXED IND 27MH 170MA 22.7 OHM TH
Opis: FIXED IND 27UH 5.15A 25 MOHM TH
Prenesi: 4590-273K.pdf
Opis: FIXED IND 2.2MH 615MA 1.76 OHM
Opis: FIXED IND 22MH 190MA 18 OHM TH
Opis: FIXED IND 220UH 2.025A 162 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%