4590-224J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-224J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 2.025A 162 MOHM
Podatkovni listi: 4590-224J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-224J
Številka dela 4590-224J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 2.025A 162 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33245 pcs Podatkovni list 4590-224J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-224J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 2.025A 162 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 162 mOhm Max
Trenutna ocena 2.025A Tok - nasičenost 1.2A
Podobni izdelki
4590-273J
4590-273J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 5.15A 25 MOHM TH
Na zalogi: 36159 pcs
Prenesi: 4590-273J.pdf
RFQ
4590-185K
4590-185K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8MH 665MA 1.5 OHM TH
Na zalogi: 35482 pcs
Prenesi: 4590-185K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 22MH 190MA 18 OHM TH
Prenesi: 4590-226K.pdf
Opis: FIXED IND 2.2MH 615MA 1.76 OHM
Opis: FIXED IND 22UH 5.26A 24 MOHM TH
Prenesi: 4590-223J.pdf
Opis: FIXED IND 18MH 210MA 14.8 OHM TH
Opis: FIXED IND 220UH 2.025A 162 MOHM
4590-2
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: TRPL BANA JACK MT BASE 10PC RED
Prenesi: 4590-2.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%