4590-472J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-472J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-472J
Številka dela 4590-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37491 pcs Podatkovni list 4590-472J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-472J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 9.11A 8 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 9.11A Tok - nasičenost 7.5A
Podobni izdelki
4590-474K
4590-474K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH
Na zalogi: 42603 pcs
Prenesi: 4590-474K.pdf
RFQ
4590-396J
4590-396J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39MH 150MA 29.7 OHM TH
Na zalogi: 34731 pcs
Prenesi: 4590-396J.pdf
RFQ
Prenesi: 4590-474J.pdf
Opis: FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM
Prenesi: 4590-394K.pdf
Opis: FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH
Opis: FIXED IND 3.9MH 480MA 2.84 OHM
Opis: FIXED IND 4.7MH 415MA 3.79 OHM
Opis: FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%