4564R-392J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-392J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-392J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-392J
Številka dela 4564R-392J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26670 pcs Podatkovni list 4564R-392J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 90 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-392J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 3.9mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 700kHz
natančen opis 3.9mH Unshielded Inductor 50mA 13 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 50mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4564R-471K
4564R-471K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH
Na zalogi: 29871 pcs
Prenesi: 4564R-471K.pdf
RFQ
4564R-392K
4564R-392K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
Na zalogi: 28654 pcs
Prenesi: 4564R-392K.pdf
RFQ
4564R-332K
4564R-332K
Opis: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Prenesi: 4564R-332K.pdf
4564R-391J
4564R-391J
Opis: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Prenesi: 4564R-391J.pdf
4564R-472J
4564R-472J
Opis: FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH
Prenesi: 4564R-472J.pdf
4564R-333K
4564R-333K
Opis: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Prenesi: 4564R-333K.pdf
4564R-472K
4564R-472K
Prenesi: 4564R-472K.pdf
4564R-391K
4564R-391K