4564R-333J
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-333J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-333J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-333J
Številka dela 4564R-333J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27007 pcs Podatkovni list 4564R-333J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 100 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-333J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz Induktivnost 33mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 200kHz
natančen opis 33mH Unshielded Inductor 30mA 80 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 80 Ohm Max
Trenutna ocena 30mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564R-332J
4564R-332J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Na zalogi: 24722 pcs
Prenesi: 4564R-332J.pdf
RFQ
4564R-273K
4564R-273K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
Na zalogi: 31142 pcs
Prenesi: 4564R-273K.pdf
RFQ
4564R-331K
4564R-331K
Opis: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Prenesi: 4564R-331K.pdf
4564R-392J
4564R-392J
Opis: FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
Prenesi: 4564R-392J.pdf
4564R-331J
4564R-331J
Prenesi: 4564R-331J.pdf
4564R-391K
4564R-391K
Opis: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Prenesi: 4564R-391K.pdf
4564R-392K
4564R-392K