4564R-273J
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-273J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-273J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-273J
Številka dela 4564R-273J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29107 pcs Podatkovni list 4564R-273J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 100 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-273J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz Induktivnost 27mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 200kHz
natančen opis 27mH Unshielded Inductor 30mA 80 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 80 Ohm Max
Trenutna ocena 30mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564R-332J
4564R-332J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Na zalogi: 24722 pcs
Prenesi: 4564R-332J.pdf
RFQ
4564R-331J
4564R-331J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Na zalogi: 25363 pcs
Prenesi: 4564R-331J.pdf
RFQ
4564R-273K
4564R-273K
Opis: FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
Prenesi: 4564R-273K.pdf
4564R-332K
4564R-332K
Prenesi: 4564R-332K.pdf
4564R-271K
4564R-271K
Opis: FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH
Prenesi: 4564R-271K.pdf
4564R-223K
4564R-223K
Opis: FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH
Prenesi: 4564R-223K.pdf
4564R-271J
4564R-271J
Prenesi: 4564R-271J.pdf
4564R-331K
4564R-331K
Prenesi: 4564R-331K.pdf
4564R-333J
4564R-333J
Opis: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Prenesi: 4564R-333J.pdf
4564R-272K
4564R-272K
Opis: FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH
Prenesi: 4564R-272K.pdf
4564R-223J
4564R-223J
Prenesi: 4564R-223J.pdf
4564R-272J
4564R-272J
Prenesi: 4564R-272J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%