4564R-472J
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-472J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-472J
Številka dela 4564R-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24730 pcs Podatkovni list 4564R-472J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 90 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-472J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 4.7mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 600kHz
natančen opis 4.7mH Unshielded Inductor 50mA 18 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 18 Ohm Max
Trenutna ocena 50mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564R-562K
4564R-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6MH 50MA 18 OHM TH