4564-333J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-333J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-333J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-333J
Številka dela 4564-333J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26927 pcs Podatkovni list 4564-333J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 100 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-333J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz Induktivnost 33mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 200kHz
natančen opis 33mH Unshielded Inductor 30mA 80 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 80 Ohm Max
Trenutna ocena 30mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-471J
4564-471J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH
Na zalogi: 24408 pcs
Prenesi: 4564-471J.pdf
RFQ
4564-392K
4564-392K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
Na zalogi: 76944 pcs
Prenesi: 4564-392K.pdf
RFQ
Prenesi: 4564-392J.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Prenesi: 4564-331K.pdf
Opis: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Opis: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Opis: FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
Opis: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%