4564-331J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-331J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-331J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-331J
Številka dela 4564-331J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28780 pcs Podatkovni list 4564-331J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-331J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.3MHz
natančen opis 330µH Unshielded Inductor 200mA 4 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-271K
4564-271K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH
Na zalogi: 67669 pcs
Prenesi: 4564-271K.pdf
RFQ
4564-271J
4564-271J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 25321 pcs
Prenesi: 4564-271J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Prenesi: 4564-391J.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Prenesi: 4564-331K.pdf
Opis: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Opis: FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH
Opis: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Opis: FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH