4564-273J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-273J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-273J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-273J
Številka dela 4564-273J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23446 pcs Podatkovni list 4564-273J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 100 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-273J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz Induktivnost 27mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 200kHz
natančen opis 27mH Unshielded Inductor 30mA 80 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 80 Ohm Max
Trenutna ocena 30mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4564-272J
4564-272J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH
Na zalogi: 23065 pcs
Prenesi: 4564-272J.pdf
RFQ
4564-331K
4564-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Na zalogi: 66303 pcs
Prenesi: 4564-331K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH
Prenesi: 4564-223J.pdf
Prenesi: 4564-223K.pdf
Opis: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Opis: FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH
Opis: FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH