4554R-181J
pregled izdelka
Številka dela: 4554R-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Podatkovni listi: 4554R-181J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4554R-181J
Številka dela 4554R-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25190 pcs Podatkovni list 4554R-181J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554R-181J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.8MHz
natančen opis 180µH Unshielded Inductor 690mA 580 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 580 mOhm Max
Trenutna ocena 690mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4554R-181K
4554R-181K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Na zalogi: 28863 pcs
Prenesi: 4554R-181K.pdf
RFQ
4554R-1R0M
4554R-1R0M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Na zalogi: 29535 pcs
Prenesi: 4554R-1R0M.pdf
RFQ
4554R-1R5K
4554R-1R5K
Opis: FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH
Prenesi: 4554R-1R5K.pdf
4554R-180K
4554R-180K
Opis: FIXED IND 18UH 2A 85 MOHM TH
Prenesi: 4554R-180K.pdf
4554R-121K
4554R-121K
Opis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Prenesi: 4554R-121K.pdf
4554R-1R0K
4554R-1R0K