4554R-121J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4554R-121J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Podatkovni listi: 4554R-121J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554R-121J
Številka dela 4554R-121J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26082 pcs Podatkovni list 4554R-121J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554R-121J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 3.4MHz
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 840mA 320 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 840mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4554R-180K
4554R-180K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 2A 85 MOHM TH
Na zalogi: 34978 pcs
Prenesi: 4554R-180K.pdf
RFQ
4554R-121K
4554R-121K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Na zalogi: 27065 pcs
Prenesi: 4554R-121K.pdf
RFQ
4554R-150K
4554R-150K
Opis: FIXED IND 15UH 2.2A 65 MOHM TH
Prenesi: 4554R-150K.pdf
4554R-101J
4554R-101J
Opis: FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Prenesi: 4554R-101J.pdf
4554R-100K
4554R-100K
Opis: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM TH
Prenesi: 4554R-100K.pdf
4554R-151J
4554R-151J
Opis: FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
Prenesi: 4554R-151J.pdf
4554R-181J
4554R-181J
Opis: FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Prenesi: 4554R-181J.pdf
4554R-101K
4554R-101K
Prenesi: 4554R-101K.pdf
4554R-151K
4554R-151K
Prenesi: 4554R-151K.pdf
4554R-120K
4554R-120K
Opis: FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
Prenesi: 4554R-120K.pdf
4554R-102J
4554R-102J
Opis: FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
Prenesi: 4554R-102J.pdf
4554R-102K
4554R-102K
Prenesi: 4554R-102K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%