4554R-151J
pregled izdelka
Številka dela: 4554R-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 4554R-151J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4554R-151J
Številka dela 4554R-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23971 pcs Podatkovni list 4554R-151J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554R-151J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 3.2MHz
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 750mA 450 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 750mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4554R-121J
4554R-121J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Na zalogi: 26082 pcs
Prenesi: 4554R-121J.pdf
RFQ
4554R-102K
4554R-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
Na zalogi: 29822 pcs
Prenesi: 4554R-102K.pdf
RFQ
4554R-180K
4554R-180K
Opis: FIXED IND 18UH 2A 85 MOHM TH
Prenesi: 4554R-180K.pdf
4554R-121K
4554R-121K
Prenesi: 4554R-121K.pdf
4554R-1R0K
4554R-1R0K
Opis: FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Prenesi: 4554R-1R0K.pdf
4554R-181K
4554R-181K
Opis: FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Prenesi: 4554R-181K.pdf
4554R-151K
4554R-151K
Opis: FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
Prenesi: 4554R-151K.pdf
4554R-120K
4554R-120K
Opis: FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
Prenesi: 4554R-120K.pdf
4554R-150K
4554R-150K
Opis: FIXED IND 15UH 2.2A 65 MOHM TH