4554-121J
pregled izdelka
Številka dela: 4554-121J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Podatkovni listi: 4554-121J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-121J
Številka dela 4554-121J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24860 pcs Podatkovni list 4554-121J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-121J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 3.4MHz
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 840mA 320 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 840mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4554-102J
4554-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
Na zalogi: 29912 pcs
Prenesi: 4554-102J.pdf
RFQ
4554-102K
4554-102K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 27476 pcs
Prenesi: 4554-102K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM TH
Prenesi: 4554-100K.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Opis: FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
Prenesi: 4554-151J.pdf
Opis: FIXED IND 18UH 2A 85 MOHM TH
Opis: FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
Opis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Opis: FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Opis: FIXED IND 15UH 2.2A 65 MOHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%