4554-102J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4554-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
Podatkovni listi: 4554-102J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-102J
Številka dela 4554-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29912 pcs Podatkovni list 4554-102J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 50 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-102J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 1.3MHz
natančen opis 1mH Unshielded Inductor 290mA 2.9 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max
Trenutna ocena 290mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: BLOCK FEED ADJ
Na zalogi: 150 pcs
Prenesi:
RFQ
4554-151J
4554-151J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
Na zalogi: 24799 pcs
Prenesi: 4554-151J.pdf
RFQ
4554-121K
4554-121K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Na zalogi: 69695 pcs
Prenesi: 4554-121K.pdf
Opis: FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
Prenesi: 4554-120K.pdf
Prenesi: 4554-121J.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Opis: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM TH
45539/12 BK005
45539/12 BK005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 100'
Prenesi: 45539/12 BK005.pdf
Opis: FIXED IND 15UH 2.2A 65 MOHM TH
Opis: FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
45539/12 BK001
45539/12 BK001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 1000'
Na zalogi: 4 pcs
Prenesi: 45539/12 BK001.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%