4554-181J
pregled izdelka
Številka dela: 4554-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Podatkovni listi: 4554-181J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-181J
Številka dela 4554-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23215 pcs Podatkovni list 4554-181J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-181J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.8MHz
natančen opis 180µH Unshielded Inductor 690mA 580 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 580 mOhm Max
Trenutna ocena 690mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4554-1R0K
4554-1R0K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Na zalogi: 24485 pcs
Prenesi: 4554-1R0K.pdf
RFQ
4554-150K
4554-150K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 2.2A 65 MOHM TH
Na zalogi: 58317 pcs
Prenesi: 4554-150K.pdf
RFQ
4554-151J
4554-151J
Opis: FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
Prenesi: 4554-151J.pdf
Opis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Prenesi: 4554-121K.pdf