4302-153J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 125MA 9 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302-153J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-153J
Številka dela 4302-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 125MA 9 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44707 pcs Podatkovni list 4302-153J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-153J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 14MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 125mA 9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Trenutna ocena 125mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-153G
4302-153G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 125MA 9 OHM SMD
Na zalogi: 23356 pcs
Prenesi: 4302-153G.pdf
RFQ
4302-152K
4302-152K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM
Na zalogi: 38440 pcs
Prenesi: 4302-152K.pdf
RFQ
4302-153H
4302-153H
Prenesi: 4302-153H.pdf
4302-181F
4302-181F
Opis: FIXED IND 180NH 955MA 165 MOHM
Prenesi: 4302-181F.pdf
Prenesi: 4302-153F.pdf