4302-181J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 955MA 165 MOHM
Podatkovni listi: 4302-181J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-181J
Številka dela 4302-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 955MA 165 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 57955 pcs Podatkovni list 4302-181J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-181J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 325MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 955mA 165 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 165 mOhm Max
Trenutna ocena 955mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-182K
4302-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 430MA 800 MOHM
Na zalogi: 36390 pcs
Prenesi: 4302-182K.pdf
RFQ
4302-182J
4302-182J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 55790 pcs
Prenesi: 4302-182J.pdf
RFQ
4302-182H
4302-182H
Prenesi: 4302-182H.pdf
Opis: FIXED IND 15UH 125MA 9 OHM SMD
Prenesi: 4302-153K.pdf
Prenesi: 4302-153H.pdf
Opis: FIXED IND 180NH 955MA 165 MOHM
Prenesi: 4302-153J.pdf
4302-181F
4302-181F
Prenesi: 4302-181F.pdf
4302-182G
4302-182G
Prenesi: 4302-182G.pdf
Prenesi: 4302-181G.pdf
Prenesi: 4302-182F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%