4302-152J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM
Podatkovni listi: 4302-152J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-152J
Številka dela 4302-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44641 pcs Podatkovni list 4302-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-152J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 455mA 730 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max
Trenutna ocena 455mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-152H
4302-152H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM
Na zalogi: 31523 pcs
Prenesi: 4302-152H.pdf
RFQ
4302-151J
4302-151J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD
Na zalogi: 47623 pcs
Prenesi: 4302-151J.pdf
RFQ
4302-152K
4302-152K
Prenesi: 4302-152K.pdf
4302-153F
4302-153F
Opis: FIXED IND 15UH 125MA 9 OHM SMD
Prenesi: 4302-153F.pdf
Prenesi: 4302-152F.pdf
4302-152G
4302-152G
Prenesi: 4302-152G.pdf
Prenesi: 4302-153G.pdf
Prenesi: 4302-151H.pdf
Prenesi: 4302-151K.pdf
Prenesi: 4302-153J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%