4232-393H
pregled izdelka
Številka dela: 4232-393H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Podatkovni listi: 4232-393H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-393H
Številka dela 4232-393H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 63955 pcs Podatkovni list 4232-393H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-393H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 139mA 10.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 10.8 Ohm Max
Trenutna ocena 139mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-393F
4232-393F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Na zalogi: 38187 pcs
Prenesi: 4232-393F.pdf
RFQ
4232-471G
4232-471G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 363MA 920 MOHM
Na zalogi: 39349 pcs
Prenesi: 4232-471G.pdf
RFQ
4232-393K
4232-393K
Prenesi: 4232-393K.pdf
4232-471J
4232-471J
Prenesi: 4232-471J.pdf