4232-392H
pregled izdelka
Številka dela: 4232-392H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: 4232-392H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-392H
Številka dela 4232-392H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 63712 pcs Podatkovni list 4232-392H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-392H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 385mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 385mA Tok - nasičenost -