4232-392J
pregled izdelka
Številka dela: 4232-392J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: 4232-392J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-392J
Številka dela 4232-392J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 117494 pcs Podatkovni list 4232-392J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-392J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 385mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 385mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-393J
4232-393J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Na zalogi: 108681 pcs
Prenesi: 4232-393J.pdf
RFQ
4232-391H
4232-391H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
Na zalogi: 56110 pcs
Prenesi: 4232-391H.pdf
RFQ
4232-393F
4232-393F
Prenesi: 4232-393F.pdf
Opis: FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
Prenesi: 4232-392H.pdf
Prenesi: 4232-392F.pdf
Prenesi: 4232-391J.pdf
4232-393K
4232-393K
Prenesi: 4232-393K.pdf
4232-393G
4232-393G
Prenesi: 4232-393G.pdf
Prenesi: 4232-391K.pdf
Prenesi: 4232-392G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%