3094R-472HS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-472HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM
Podatkovni listi: 3094R-472HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-472HS
Številka dela 3094R-472HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5581 pcs Podatkovni list 3094R-472HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-472HS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 42MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 170mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost -