3094R-471GS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-471GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 590MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 3094R-471GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-471GS
Številka dela 3094R-471GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 590MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3810 pcs Podatkovni list 3094R-471GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 70 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-471GS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 190MHz
natančen opis 470nH Unshielded Inductor 590mA 140 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 590mA Tok - nasičenost -