3094R-473JS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-473JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 79MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094R-473JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-473JS
Številka dela 3094R-473JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 79MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9546 pcs Podatkovni list 3094R-473JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 70 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-473JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 47µH Unshielded Inductor 79mA 8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 79mA Tok - nasičenost -