3094-561JS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-561JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 510MA 190 MOHM
Podatkovni listi: 3094-561JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-561JS
Številka dela 3094-561JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 510MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7162 pcs Podatkovni list 3094-561JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 70 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-561JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 170MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 510mA 190 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 510mA Tok - nasičenost -