3094-562JS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-562JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 3094-562JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-562JS
Številka dela 3094-562JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7169 pcs Podatkovni list 3094-562JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-562JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 160mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost -