3094-474KS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-474KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 37MA 35 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094-474KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-474KS
Številka dela 3094-474KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 37MA 35 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16268 pcs Podatkovni list 3094-474KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 35 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 3094-474KS TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.133" (3.38mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.4MHz natančen opis 470µH Unshielded Inductor 37mA 35 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 35 Ohm Max Trenutna ocena 37mA