3090R-271G
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-271G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 3090R-271G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-271G
Številka dela 3090R-271G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11419 pcs Podatkovni list 3090R-271G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 34 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-271G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 615mA 200 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 615mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090R-271H
3090R-271H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM
Na zalogi: 15219 pcs
Prenesi: 3090R-271H.pdf
RFQ
3090R-271K
3090R-271K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 33965 pcs
Prenesi: 3090R-271K.pdf
RFQ
3090R-271J
3090R-271J
Prenesi: 3090R-271J.pdf
3090R-222G
3090R-222G
Opis: FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM
Prenesi: 3090R-222G.pdf
3090R-222K
3090R-222K