3090R-222F
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-222F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM
Podatkovni listi: 3090R-222F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-222F
Številka dela 3090R-222F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9366 pcs Podatkovni list 3090R-222F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-222F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 240mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 240mA Tok - nasičenost -