3090R-272H
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-272H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM
Podatkovni listi: 3090R-272H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-272H
Številka dela 3090R-272H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18818 pcs Podatkovni list 3090R-272H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-272H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 225mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Trenutna ocena 225mA Tok - nasičenost -