3090R-181G
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-181G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 3090R-181G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-181G
Številka dela 3090R-181G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12334 pcs Podatkovni list 3090R-181G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-181G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 765mA 140 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 765mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3090R-181K
3090R-181K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM