3090R-152J
pregled izdelka
Številka dela: 3090R-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 250MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 3090R-152J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3090R-152J
Številka dela 3090R-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 250MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22164 pcs Podatkovni list 3090R-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3090R
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3090R-152J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.050" (1.27mm) Frekvenca - Samozadostna 90MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 250mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -